Groningen (Gron)

Contactpersoon: Herman Hiddema
Email: herman apestaart hiddema punt nl
Telefoon: 06-19356139


Speellokaties

Vrijdag om 20:00 Cafe Hooghoudt Atlantis - Groningen Zuiderdiep 61, Groningen

Vanaf 20:00
Cafe Hooghoudt Atlantis
Zuiderdiep 61
9711 HC Groningen
050 - 364 54 84

Maandag om 20:00 Cafe "Wolthoorn & Co" - Groningen Turftorenstraat 6, Groningen

Vanaf 20:00
Cafe "Wolthoorn & Co" (Centrum)
Turftorenstraat 6
9712 BP Groningen
050 - 312 02 82


Teams

Herman Hiddema (2379)
Rene Aaij (2360)
Siu Hong Chung (2289)
Rene Goedhart (2103)
Sjoerd Koolen (2055)
Jord de Jong (1987)
Frenk Arnold (1912)
Heike de Rijk (1856)
Bart Slijkhuis (1555)
Ivo Tonkes (1525)
Reijer van der Zande (1474)
Klaas van der Laan (1022)
Ryanke Pars (1128)
Frank Smit (738)
Jan Ottjes (700)

Wedstrijden

Groningen 3 Gro3
- Nijmegen 2 Nij2
3-0
23 sep 20:00 Zwolle
Arnhem 1 Arn1
- Groningen 1 Gro1
2-1
14 okt 20:00 Zwolle
Groningen 4 Gro4
- Groningen 5 Gro5
3-0
16 nov 20:00 Groningen
Almere 1 Alm1
- Groningen 2 Gro2
2-1
30 nov 20:00 Groningen
Groningen 1 Gro1
- Amsterdam 1 Ams1
0-3
2 dec 20:00 Almere
Groningen 2 Gro2
- Nijmegen 1 Nij1
3-0
2 dec 20:00 Zwolle
Den Haag 4 DH4
- Groningen 4 Gro4
2-1
13 dec 10:00 Utrecht
Alph/Gouda/Zoet 1 AGZ1
- Groningen 3 Gro3
2-1
13 dec 10:00 Utrecht
Groningen 1 Gro1
- Den Haag 2 DH2
2-1
13 dec 10:00 Utrecht
Groningen 5 Gro5
- Alph/Gouda/Zoet 2 AGZ2
0-3
13 dec 10:00 Utrecht
Utrecht 1 Utr1
- Groningen 2 Gro2
1-2
13 dec 13:00 Utrecht
Leiden 1 Lei1
- Groningen 1 Gro1
0-3
13 dec 13:00 Utrecht
Amsterdam 2 Ams2
- Groningen 3 Gro3
3-0
13 dec 13:00 Utrecht
Almere 2 Alm2
- Groningen 5 Gro5
2-1
13 dec 13:00 Utrecht
Alph/Gouda/Zoet 2 AGZ2
- Groningen 4 Gro4
2-1
13 dec 13:00 Utrecht
Groningen 4 Gro4
- Almere 2 Alm2
3-0
13 dec 16:00 Utrecht
Groningen 5 Gro5
- Den Haag 4 DH4
0-3
13 dec 16:00 Utrecht
Groningen 3 Gro3
- Amstelveen 1 Amv1
2-1
13 dec 16:00 Utrecht
Groningen 2 Gro2
- Leiden 2 Lei2
3-0
13 dec 16:00 Utrecht
Den Haag 1 DH1
- Groningen 1 Gro1
1-2
13 dec 16:00 Utrecht

Spelers